Skip links

Vývoj špičkové mobilní aplikace

Vývoj pro mobilní platformy

Soustředíme se na vývoj prvotřídních mobilních aplikací kombinovaných s výjimečným designem. Nikdy ale neděláme kompromis mezi spolehlivostí a časem ověřenými vývojovými metodami, které zajišťují úspěšná, robustní a rozšiřitelná řešení.

Vyjímečnost

Uživatelské rozhraní a design

Vývoje konceptu
Testování použitelnosti
Uživatelská validace
Informační architektura
Design interakcí
Grafický návrh

Nezávislost

Aplikační vývojové technologie

iOS (Swift)
Android (Java, Kotlin)
Cross-platform (React Native)
Hybrid (Ionic)
Web (ReactJS, Vue.js)
Middle-layers
Backend (Vapor, PHP, .NET)

Dedikované

Zajištění kvality a podpora

Certifikované zajištění kvality (QA)
Testování přijetí uživatelem (UAT)
Explorativní testování
Testování na více zařízeních
Automatizované a skriptované testování
24/7 podpora

Vývoj špičkových aplikací prochází procesem testování

Provázíme naše klienty celou cestou vývoje aplikace, od počátečního nastavení strategie a fáze konceptu po testování a uvolnění aplikace k prodeji. Náš proces se soustředí na agilní metodologii se zaměřením na plnou transparentnost a rychlý pokrok.

Věříme ve kvalitu a vysokou úroveň služeb. To je důvod proč všechny zakázky realizujeme vlastními zaměstnanci, kteří jsou odborníky v dané oblasti.

Zeptejte se našich expertů ještě dnes, jsou tu pro vás.

“Způsob jakým používáme aplikace a mobilní zařízení se mění. Digitální řešení jsou jednou z největších příležitostí k dosažení obchodních výhod, ale pouze se spolehlivou digitální strategií. “

Jonathan Boakes

Zůstaňte v obraze v oblasti mobilních aplikací a zařízení

Poznejte poslední novinky a trendy ze světa mobilních aplikací. Získejte informace od lídrů trhu, specialistů na vývoj webu a mobilních aplikací a předejděte počátečním problémům sdílením našich zkušeností, znalostí a pohledu na budoucnost digitálních technologií.

Augmented reality is here to disrupt the industry: Insights from Web Summit 2018

It has been two weeks since Web Summit took place in Lisbon, Portugal and we can still feel the energetic vibes. 3 days full of inspirational speakers, current tech trends, coffee astronauts, robots (have you seen the new social robot Furhat revealed at the summit?), diversity in tech and much more.

Read our blog

What are App Store Updates and why are they needed?

No matter how much you’ve invested in building your new app, how smooth-running and shiny it is, it’s going to run into problems. Potentially serious ones. And the only real way to address them is through app store updates. In this blog post we answer the following questions: What exactly do updates do?

Read our blog

5 app design tools

Design is not as subjective as you might think. Sure, different colours and shapes, forms and structures speak to us in different ways. But design is so much more than just aesthetics. To use a much-quoted nugget of wisdom from Steve Jobs: “Design is not just what it looks and feels like.

Read our blog
Call Now Button