Skip links

Budování agilní a škálovatelné architektury

Architektura IT řešení

Jak se vyrovná IT infrastruktura, aktuální technologie a vývoj procesů s budoucností? Promluvte si se Solution architektem, abyste měli jistotu, že všechny složky řešení budou odpovídat vývoji a cílům vaší firmy.

Do hloubky

Technické zhodnocení

Přehled aktuálních technologií
Mapování technické infrastruktury
Proces vývoje
Úroveň dokumentace
Analýza složení týmu
Revize kódu
Cíle byznysu vs. IT

Budoucnost

Strategie technického řešení

Diagramy systému a infrastruktury
Výzkum služeb
Revize rozhraní API
Zasmluvnění API
Mapování datového rozhraní
E/R diagramy
Distribuční strategie
Nastavení hostingu
Vzory designu & kvalita kódu

Rozšiřte své podnikání s pomocí agilní IT architektury

Agentura Nodes má specializované Solution Architekty, kteří se ponoří do hloubky vaší IT infrastruktury, aktuálních technologií, vývojového procesu a dalších klíčových oblastí. Během tohoto procesu získáváme 360° porozumění všemu souvisejícímu s vaším projektem. To je základ, který vám pomůže dělat rozhodnutí, v nichž jde technologie ruku v ruce s celkovými obchodními cíli vaší společnosti.

V Nodes pracujeme dvěma různými způsoby tvorby Architektury řešení. První, určený pro nové projekty, zajistí, že všechny složky budou v souladu s rozvojem a cíli byznysu. A druhý, určený pro klienty, kteří chtějí získat poradenské služby a ušetřit na svém již existujícím IT řešení a projektech. Kroky prováděné Solution architektem v úvodní fázi budou záviset na tom, jaký je pro projekty požadován konečný cíl.

Zeptejte se našich expertů, pomohou vám.

“Jsme přesvědčeni, že budování softwaru vyžaduje ten správný základ, proto se snažíme pochopit složitost základních systémů a infrastruktury, abychom si byli jisti, že vývoj a rozhraní podporuje cíle vašeho byznysu.”

Casper Rasmussen

Zůstaňte v obraze v oblasti Podnikových technologií a architektury

Získejte nejnovější poznatky ze světa technologie. Přečtěte si náš technologický blog, kde naši zapálení vývojáři a architekti sdílejí své myšlenky, pokusy a poznatky.

How To Get Started With The Vapor 3 Framework

Vapor has been our go-to framework when we develop backend solutions at Nodes since January 2017. A lot has happened during the past year, especially when we saw Vapor 2 got released back in May. Read more here

Read our blog

Augmented reality is here to disrupt the industry: Insights from Web Summit 2018

It has been two weeks since Web Summit took place in Lisbon, Portugal and we can still feel the energetic vibes. 3 days full of inspirational speakers, current tech trends, coffee astronauts, robots, diversity in tech and much more.

Read more here

Swift Alps

Swift Alps – as the name might imply – is a conference revolving around anything Swift related. As the name might also imply, the conference takes place in the Swiss Alps, in Crans-Montana more specifically.

Read our blog
Call Now Button