Skip links

Digitální transformace vašeho byznysu

Digitální Strategie & Transformace

Jak si udržet konkurenceschopnost v rámci nové digitální ekonomiky? Realitou se stává hledání způsobu jak reagovat a přizpůsobovat byznys digitální budoucnosti. Pomáháme firmám k tomu stát se více agilními, štíhlými a nákladově efektivními prostřednictvím digitálních technologií.

Zlepšování

Digitální Připravenost

Přehled
Ambice
Připravenost
IT Architektura
Zralost trhu
Digitální Příležitost

Budování

Digitální Strategie

Chuť do digitálního byznysu
Hlavní zásady
Soudržné akce
Modelování byznysu
Digitální Platformy

Připojení

Digitální Management

Produktový Management
Naproti trhu
Analytiky
Management Změn
Reportování pokroku

Staňte se díky digitálním technologiím agilnějšími, štíhlejšími a nákladově efektivnějšími.

Digitální strategie je stejně jako obchodní strategie o vytváření vědomých rozhodnutí o tom co podniknout a co ne. Ve stručnosti to znamená načrtnout kde jste teď, stanovit, kde chcete být v budoucnosti a poté specifikovat kroky, které vás tam dostanou.

Naši stratégové jsou schopní jedinci, kteří se zapojí a budou pracovat po boku vašich zaměstnanců, aby vytvořili a implementovali výkonnou a aktivní digitální strategii, která ponese výsledky.

Zeptejte se ještě dnes našich expertů, pomohou vám.

“Digitální řešení jsou jednou z největších příležitostí tohoto století k dosažení různých podnikatelských výhod, ale pouze se spolehlivou digitální strategií budete schopni rozeznat správné od špatného.”

Christian Nielsen

Myšlení, inspirace a sdílení znalostí

Náš strategický tým je skupina zkušených lidí, kteří mají jasnou představu o své pozici ve světě digitální strategie. Nahlédněte do jejich světa, přečtěte si jejich blogové příspěvky, podívejte se na video nebo se ponořte do propagační brožury.

Propagační brožura: Creating vs Creating Technology

With the requirement to grow so rapidly, what are the best business models you can use to ensure quality and rapid, constant development? We explore the pros and cons of creating and consuming technology, and where each model can fit within your business.

Read the whitepaper

The basics of "Digital" Explained

There is a lack of clarity about what digital actually means. Some view it as the upgraded term for what their IT function does. Others focus on digital marketing or sales. Companies will have to create a clear and shared understanding to ensure an efficient response to the digital transformation taking place in society.

Read our blog

How to choose the right development frameworks for your digital product strategy

Whilst we once celebrated the bold, innovative disruptors of the world, attention is now turning to the creaking, corporate dinosaurs for whom digital transformation is rapidly becoming essential to survival.

Read our blog
Call Now Button