Skip links

Wedding shop

Mobilní e-commerce platforma pro svatební dary

Zadání: V roce 2017 byl The Wedding Shop vyhlášen nejlepším poskytovatelem služeb dárkových seznamů a je lídrem v oboru svatebního plánování. Udržování vedoucího postavení v průmyslu znamená posunutí hranic pohodlí a poskytnutí bezproblémového zážitku. Společnost chtěla zvýšit flexibilitu uživatelů a přidat neomezenou možnost výběru uživatelsky přívětivým způsobem.

Řešení: Prémiová originální aplikace pro iPhone, která poskytuje jedinečný seznam dárků, kde si páry mohou během příprav  flexibilně sestavit seznam svatebních darů a snadno ej sdílet se svými hosty. Neomezená volba je poskytována díky přístupu k více než 50 000 produktům od 350 značkových partnerů, ale strukturovaným způsobem, který zajišťuje uživatelsky přívětivý přehled. Pomocí čtečky čárových kódů a integrace webových odkazů mohou uživatelé dokonce přidávat jakékoliv dárky po kterých jejich srdce touží. Mohou dokonce přidat osobní líbánky, charitativní a zážitkové fondy.

Výsledek: The Wedding Shop opět prokázal svou pozici lídra průmyslu tím, že dodával platformu pro organizaci svatebních dárků na mobilních zařízeních. To jim nyní umožňuje další růst jejich podílu na trhu tím, že dělá svatební dárkové plánování inspirativní, pohodlné a zábavné. Podrobná analýza aplikace dále umožňuje společnosti The Wedding Shop optimalizovat nákupní zkušenosti uživatelů průběhem času.

JAZYKY

Swift
PHP

TECHNOLOGIE

Alamofire, RangeSlider, BarcodeScanner, KingFisher, Reusable, Laravel, Guzzle, Linux, NGinx, MySQL, Redis, Beanstalkd, S3

INTEGRACE

Urban Airship
WeddingShop API
HockeyApp
Bugsnag

Call Now Button